شروع ثبت نام آزمون مهارت «مکانیک و فلزشناسی – کوانتومتری فولاد کم آلیاژ»

به اطلاع آزمایشگاه‌های فعال در صنایع مکانیک و فلزشناسی می‌رساند، برگزاری آزمون مهارت “مکانیک و فلزشناسی – کوانتومتری فولاد کم آلیاژ” در برنامه شهریور ۹۸ مرکز آزمون مهارت استاندارد قرار داده شده ‌است. کلیه آزمایشگاه‌های دارای تجهیزات و توانایی انجام آزمون از جمله آزمایشگاه‌های دارای گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد ISO/IEC 17025 ، آزمایشگاه‌های همکار سازمان ملی استاندارد و سایر سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی و …، امکان شرکت در این آزمون مهارت را دارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز آزمون مهارت بخش الگوی آزمون مهارت مکانیک و فلزشناسی – کوانتومتری فولاد کم آلیاژ  مراجعه نمایید.
مهلت ثبت‌نام در آزمون تاریخ ۹۸/۰۵/۳۰ می‌باشد. ثبت‌نام در آزمون از طریق سامانه مرکز میسر می‌باشد. لازم به ذکر است که در ابتدا ثبت‌نام اولیه مشارکت کنندگان انجام می‌شود و هزینه آزمون مهارت پس از پایان مهلت ثبت نام، مجددا اطلاع رسانی و دریافت خواهد شد. با توجه به محدودیت زمان ثبت نام، از آزمایشگاه‌های متقاضی درخواست می‌شود در اسرع وقت نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام نمایند.
مرکز آزمون مهارت استاندارد با شماره تلفن ۸-۳۲۸۰۶۰۳۱-۰۲۶ داخلی ۲۷۸۶ و تلفن مستقیم ۳۲۸۶۱۲۳۱-۰۲۶ پاسخگوی سوالات علاقه مندان می باشد.